Bannerportal.sk
Katalóg firiem poskytujúci služby zvýhodnenej registrácie firiem aj prostredníctvom náhradného plnenia. Sme chránené pracovisko. Máte unikátnu možnosť získať spätné odkazy pre zlepšenie pozície vašej web stránky vo vyhĺadávačoch ako google.
Iné
Newsletter
Sponzori
V-3M

Billing PlatformDactyl Group

Najnovšie odkazy
BannerportalChranene pracovisko pre vasu firmu

Naše chránené pracovisko vzniklo za účelom pomôcť firmám splniť si zákonnú povinnosť a výrazne ušetriť na náhradnom plnení a to využitím našich služieb. Sme mladá dynamická spoločnosť ktorá prevádzkuje internetový katalóg firiem kde je už v súčasnosti zaregistrovaných viac ako 20 000 web stránok z SR a čR.

Chránených dielní zameraných na výrobu rôznych produktov (hračky, reklamné predmety, kozmetika...) je široká škála, a preto by sme radi ponúkali produkt vo forme služby s ktorou významne ušetrite na náhradnom plnení o viac ako 50% aj oproti konkurencii. Naše chránené pracovisko poskytuje portfólio hlavne marketingových služieb na internete.

Aj Vaša firma patrí medzi zamestnávateľov, ktorí zamestnávajú 20 a viac zamestnancov a na ktorých sa vzťahuje zákonná povinnosť zamestnávať osoby so zníženou pracovnou schopnosťou podľa zákona č.5/2004 Z.z. ? (viď legislatíva)

Ak si túto povinnosť neplníte a nezamestnávate dostatočný počet zamestnancov so zdravotným postihnutím, máte dve možnosti a to platiť pokutu úradu práce, alebo zadať zákazku pre chránené pracovisko.

Nenašli ste dobrú ponuku iného chráneného pracoviska či dielne? Platíte radšej pokutu, alebo si dávate zákazku len preto lebo musíte?

Máme pre Vás riešenie!!! ... naše chránené pracovisko

Naše chránené pracovisko ponúka jedinečnú možnosť ako si splniť zákonnú povinnosť, využiť Vaše peniaze zmysluplne a pritom ušetriť viac ako 50%!!! Touto ponukou sa výrazne odlišujeme od konkurencie a na trhu nenájdete lepšiu ponuku chráneného pracoviska či dielne.

Výhody uplatnenia si náhradného plnenia v našom chránenom pracovisku - internetový katalóg firiem bannerportal.sk (viď štatút CHP):

 • peniaze využijete zmysluplne
 • vďaka bonusu, ktorý si sami vyberiete ušetrite 50% a splníte si zákonnú povinnosť
 • bonus ktorý získate využijete na chod Vašej firmy ( PHM alebo kancelárske potreby)
 • zabezpečite si zviditeľnenie Vašej firmy na internete
 • zlepšite si pozíciu vo vyhľadávači google (prečo sa registrovať do katalógov sa dozviete napríklad na tejto stránke http://www.registracia-do-katalogov.info/preco-registrovat-do-katalogov)

Ak Vás zaujíma možnosť, ako ušetriť viac ako 50% a ako si splniť povinnosť voči zákonu na 100%, tak nás neváhajte kontaktovať na info@bannerportal.sk, kde Vám poskytneme bližšie informácie o tom, koľko ušetríte a ako zadať zákazku pre naše chránené pracovisko.

Len naše chránené pracovisko Vám ušetrí niekoľko stoviek eur oproti konkurencii a náhradné plnenie budete mať splnené.

Tak neváhajte a kontaktujte nás! Čas na splnenie si zákonnej povinnosti sa kráti!

Ako postupovať:

Prípadne si objednajte zvýhodnenú pozíciu v našom internetovom katalógu telefonicky na 0915/710410 alebo mailom na info@bannerportal.sk.

Po potvrdení registrácie/objednávky Vám mailom zašleme faktúru. Po jej uhradení Vám do 14 dní zašleme kuriérom Vami zvolený bonus a originál faktúry aj s dokladmi pre úrad práce potvrdzujúce splnenie si Vašej zákonnej povinnosti.

Môj účet
Top kategórie
Štatistika
 • Aktívne odkazy: 23148
 • Čakajúce odkazy: 24
 • Dnešné odkazy: 1
 • Aktívne články: 157
 • Čakajúce články: 1
 • Dnešné články: 0
 • Spolu kategórií: 22
 • Spolu podkategórií: 242
 • Pagerank: 0